ورود به سیستم بازاریابی و معرفی قسمت های مختلف پنل

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)

خب دوستان عزیز در قسمت اول مشاهده کردیم که چطوری در سیستم بازاریابی ثبت نام کنیم الان نوبت به اون رسیده که تک تک قسمت های این پنل رو آموزش بدیم …

۱- در درجه اول مثل قسمت اول از لینک https://rabi.ir/hamkari وارد سیستم بازاریابی میشیم .

ورود به سیستم بازاریابی

2- در بخش دوم وقتی که در سیستم لوگین کردیم و داشبورد به صورت زیر مشاهده شد میرویم و تک تک قسمت ها رو با هم مشاهده میکنیم . در داشبورد ستون سمت چپ شبکه های اجتماعی سیستم بازاریابی ربیع رو مشاهده میکنیم و در سمت خلاصه ها میزان تعداد سفارشات، سفارشات تایید شده، درآمد کل، و در آمد باقی مانده واریز نشده به حساب رو مشاهده میکنیم .

و در قسمت آخر هم ۵ سفارش آخری که در سیستم ثبت شده رو مشاهده میکنیم .

داشبورد سیستم بازاریابی

3- در بخش سوم بعد از اینکه داشبورد مشاهده شد میتونیم به قسمت بعدی فهرست محصولات برویم . در این قسمت محصولاتی که از طرف فروشگاه برای بازاریابی فراهم شده رو میتونم مشاهده کنیم که از ستون اول به سمت چپ توضیح میدم .

نام محصول : نامی است که در فروشگاه ربیع بر روی محصول گذاشته شده است .

قیمت محصول : که قیمت اصلی محصول هست که در فروشگاه ربیع داره به فروش میرسه .

کمیسیون و درآمد حدودی بازاریاب : مقدار درصد بازاریابی هست که برای محصول گذاشته شده است و بعد از ثبت سفارش توسط شما این مقدار به پنل شما اختصاص داده میشه .

جزئیات : در این ستون روبروی هر محصول یک لینک وجود داره که شما با مراجعه به اون لینک میتونید وارد قسمت جزئیات محصول بشید و از تمامی جزئیات محصول از جمله لینک خرید محصول بازاریابی شما و عکس محصول استفاده کنید .

بیشتر ببینید
ثبت نام در سیستم بازاریابی فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع
فهرست محصولات بازاریابی

4- در بخش چهارم قسمت سفارشات اخرین سفارشاتی که توسط کاربران ورودی از سمت لینک های شما بوده رو مشاهده میکنیم .

تاریخ ثبت سفارش : تاریخ و ساعتی هست که شما میتونید بصورت دقیق متوجه بشید سفارش در چه زمانی ثبت شده .

وضعیت سفارش : این قسمت میتوانید مشاهده کنید که در حال حاضر سفارش خریدار و کاربر شما در چه وضعیتی قرار داره . و این ستون از سه حالت برخوردار هست : پرداخت تایید شد، در حال آماده سازی، کالا تحویل مامور پست شده .

درآمد از کل سفارش : مقدار درآمد بازاریابی هست که شما از این سفارش کسب کرده اید .

جزئیات : در این ستون روبروی هر سفارش یک لینک وجود داره که شما میتوانید با ورد به آن متوجه بشید کاربر شما چه محصولاتی رو خرید کرده و شما از هرکدام چقدر درآمد کسب کرده اید .

سفارشات بازاریابی ربیع

5- در بخش پنجم قسمت امور مالی وضعیت پنل بازاریابی رو مشاهده میکنیم و میتوانیم از قسمت فهرست درخواست ها : درخواست های تسویه پنل رو مشاهده کنیم و از قسمت ایجاد درخواست جدید برای باقیمانده درآمد اقدام کنیم و درخواست ثبت کنیم که بعد از بررسی کارشناس مالی سایت ربیع این مقدار به حساب شما واریز میگردد .

امور مالی پنل بازاریابی

6- در بخش ششم اطلاعات کاربری شما هست که میتوانیدآنها را ویرایش کنید و مهمترین این قسمت، قسمت لینک اختصاصی شما هست که برای انتشار دادن شما برای دوستان و کاربرانتان مورد استفاده قرار میگیرد .

اطلاعات کاربری پنل بازاریابی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بهترین های ربیع

استفاده از مطالب سایت آکادمی ربیع فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت به فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع تعلق دارد.